Výročí 75 let založení TJ

V sobotu 25.9.2021 proběhla společná oslava výročí 660 let od založení naší obce, 100 let od založení SDH a 75 let od založení naší TJ.

Dopoledne byla výstava veteránů a na hřišti měly děti různé soutěže.

Hasiči měli ukázky hašení ohně, stříhali vrak auta a děti nejvíce potěšila pěna, ve které pak skotačily.

V poledne pak proběhla oficiální část, kdy došlo na předání plaket členům TJ i dobrovolným hasičům.

Za naši TJ měl proslov p. Jan Lukas st. a oceněni byli tito členové: Rolinek Václav, Hlavnička Lubomír, Svoboda Radek, Jiří Kaštánek, Lukasová Jana a Lukas Jan.

Odpoledne jsme přivítali nové občánky, v kostele proběhly komentované prohlídky a také jsme se zaposlouchali do houslového koncertu p. Binky.

Děti určitě potěšil klaun a závěr patřil hudbě na přání.

Vše si můžete připomenout na fotografijích od Dominika Mazura.

www.zonerama.com/DominikMazur/Album/7682356?fbclid=IwAR09OfvN3TDydheuPmtdtfbVJGMDcH4TCN_5jUjHJucOJP-CMRTfs3gSvhs

TJ Suchohrdly u Miroslavi, spolek Suchohrdly u Miroslavi 89
Miroslav